O nas

ACS SYSTEMS
Firma ACS SYSTEMS  jest wieloletnim partnerem i  przedstawicielem w Polsce niemieckiego producenta liczników energii, analizatorów oraz systemów optymalizacji energii elektrycznej – firmy Janitza GmbH. Zajmujemy się projektowaniem , wdrażaniem oraz integracją systemów optymalizacji zużycia energii elektrycznej.Siedziba

W miejscowości Lahnau pomiędzy Wetzlarem a Giessen już od ponad 50 lat firma Janitza projektuje i produkuje wyroby które zawsze nieco wyprzedzają swoją epokę.
Założona w 1961 r. firma Eugen Janitza Gmb w 1986 r. powołała do życia spółkę córkę Janitza electronics Gmbh z Markusem Janitza jako prezesem zarządu. Już dwa lata później firma Janitza zaprezentowała pierwszy na świecie elektroniczny regulator mocy biernej z wartościami granicznymi wyższych harmonicznych i automatycznym odłączaniem sekcji.
Wprowadza nowe technologie i łączy istniejące zastosowania tak aby powstały inteligentne produkty o przekonujących właściwościach. Dzięki temu zdobyli uznanie na całym świecie. Od analizatora jakości zasilania klasy A z certyfikatem EN-50160 po kompletne systemy zarządzania energią i jakością energii.
Wyznaczali i wyznaczają nowe granice dla całej branży.


Nasz zasadniczy cel to umożliwienie klientom bezpieczne długofalowe i ekonomiczne postępowanie z energią elektryczną. Dlatego jesteśmy światowym dostawcą naszych urządzeń z zakresu techniki pomiarowej analizatorów jakości zasilania klasy A ,oprogramowania systemowego GridVis® ,systemów zarządzania danymi energetycznymi, cyfrowych analizatorów parametrów sieci, regulatorów mocy biernej , filtrów drgań harmonicznych i układów korygujących.
Nasi klienci wyrażają zadowolenie z kompletnych rozwiązań systemowych z dziedziny zarządzania danymi energetycznymi np. ISO 50001 i rozwiązań zapewniających odpowiednią jakość zasilania. Dzięki skalowalności produktów i rozwiązań nasze systemy zarządzania danymi energetycznymi można wprowadzać również stopniowo. Służymy wsparciem od samego początku tj. od opracowania optymalnych metod aż do ich wdrożenia. Pomagamy także w serwisowaniu i konserwacji – oraz szkolimy pracowników w celu nauczenia ich bezpiecznego obchodzenia się z systemami energetycznymi.

Produkty